Kadra Kobiet- Jedność Żabieniec 2005

Niecodzienny sparing

Kadra Mazowsza Kobiet U-14 była kolejnym przeciwnikiem Jedności przed zbliżającą się rudną wiosenną rozgrywek Trampkarzy.

W niedzielne popołudnie na boisku sztucznym w Ząbkach zawodnicy Trenera Michała rozegrali mecz z dziewczynami, które aktualnie przebywały na konsultacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Wśród dziewczynek z roczników 2005,2006 i 2007 znalazła się nasza zawodniczka- Jagoda Ostrowska, która tego dnia wyjątkowo mogła rywalizować przeciwko swoim kolegom z Żabieńca, z którymi trenuje na co dzień.
Jagoda mimo dodatkowego stresu potwierdziła, że jest ostoją i pewnym punktem Kadry, a jej świadomość i pracowitość prowadzą ją w dobrym kierunku. 

Zabójcza skuteczność w pierwszej połowie i kilka ciekawych akcji Żabieniaków zasługują na pochwałę, choć w samej grze jest jeszcze bardzo dużo do poprawy przed zbliżającą się ligą.
Gratulacje należą się także dziewczynom, które mimo przegranej, pokazały że fajnie potrafią pograć w piłkę i nawiązać równorzędną walkę z chłopakami, czego potwierdzeniem była druga połowa.

Nie zapominajmy, że nie sam wynik, a ciągły rozwój jest tutaj priorytetem dlatego trzymamy kciuki nie tylko za udaną karierę Jagody, ale również wszystkich ich koleżanek jak i naszych zawodników.

Kadra Mazowsza Kobiet – Jedność Żabieniec 2:8 (1:7)
[grano 2x35min]

5′ Spirydon as. Szurgot
8′ J.Pełeszok as. Szurgot
13′ Zając as. Łukawski
15′ Szurgot as. Łukawski
17′ Mujević (k) as. Łukawski
26′ Szurgot as. Fabijański
29′ przeciwnik
32′ Łukawski as. Szurgot
37′ Zając as. Kuligowski
70’+3 przeciwnik

Jedność Żabieniec rocznik 2005

Skład:
Szeliga (br)- Kłosiewicz, Miłkowski, Choroś, Fabijański- F.Pełeszok, Zając, J.Pełeszok (kpt)- Spirydon, Łukawski, Szurgot

Zagrali również:
Mujević, Mędrek, Perzyna, Kunicka, Wolszczak, Kuligowski

About the author

admin

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.