LKS Jedność Żabieniec

Certyfikacja szkółki piłkarskiej Jedności

LKS Jedność Żabieniec bierze udział w programie certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej dla szkółek piłkarskich.

Czym jest Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN?

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Jednym z najważniejszych celów tego programu jest rozszerzenie dostępu do nowoczesnego treningu, dotarcie do jak najmłodszych kategorii wiekowych (6-13 lat) z profesjonalnym szkoleniem. Takim, w którym już w tym wieku będą stosowane właściwe metody, nawyki piłkarskie oraz budowane cechy przyszłego profesjonalnego piłkarza.

Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

Jednym z etapów procesu certyfikacji, jest konieczność zarejestrowania dzieci przez rodziców, jako zawodników w portalu Łączy Nas Piłka oraz złożenia wniosku o potwierdzenia zawodnika w szkółce piłkarskiej.

Jak założyć konto na portalu, zarejestrować zawodnika oraz przypisać go do LKS Jedność Żabieniec, zaprezentowane jest w trzech poniższych filmach:

Jak założyć konto na portalu Łączy nas piłka
Jak zarejestrować dziecko w systemie PZPN (dla rodzica)
Jak złożyć wniosek o potwierdzenie zawodnika w szkółce

Więcej informacji o programie certyfikacji:
https://www.laczynaspilka.pl/certyfikacja

About the author

admin

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.