LKS Jedność Żabieniec 2007

Zwycięski baraż

Zawodnicy z rocznika 2007 prowadzonego przez trenera Dariusza Zabiżewskiego pokonali zespół WBS Warszawa w barażach o możliwość gry w II lidze okręgowej C2.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej z uwagi na reorganizację rozgrywek Trampkarzy, postanowił zorganizować gry barażowe w przededniu rozpoczęcia wakacji. W wyniku losowania Jedność musiała podjąć rywalizację z Akademią Piłkarską WBS Warszawa.

Pierwszy mecz który odbył się w dniu 20.06.2020r. zakończył się podziałem punktów 3:3. Warto zaznaczyć, że mecz rozgrywany był w ciężkich warunkach, ponieważ przed samym spotkaniem stadion Strefy Sportu w Rembertowie nawiedziła nawałnica, zostawiając po sobie mocno nasiąknięte boisko. Mimo niesprzyjających okoliczności, obie drużyny znalazły sposób na pokonanie bramkarzy rywali, a bramki dla naszego zespołu zdobyli Wąsik, Zaręba i Kwieciński.

WBS Warszawa- LKS Jedność Żabieniec 3:3

W meczu rewanżowym w Żabieńcu rozegranym w dniu 23.06.2020r. pogoda nie przeszkadzała już występującym drużynom. Choć początek spotkania należał do gości, to zawodnicy Jedności wykazali się lepszą skutecznością, i po bramkach Kwiecińskiego oraz Zaręby mogli się cieszyć z wygranej w dwumeczu.

LKS Jedność Żabieniec- WBS Warszawa 2:1

Radość zawodników Jedności po zakończeniu rewanżowego spotkania


About the author

admin

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.