Zawodnik Jedności w Akademii Rakowa Częstochowa!

W ostatnim czasie na testach w Akademii Rakowa Częstochowa przebywał nasz zawodnik z rocznika 2010 Szymon Trela.

Wypadł na tyle przekonująco, że został zaproszony ponownie na treningi „Medalików” w dłuższym wymiarze czasu wraz z meczami kontrolnymi. Podczas testów rozegrał 3 mecze z Miedzią Legnica, Escolą Warszawa i Górnikiem Zabrze, w których jako zawodnik bloku defensywnego strzelił dwie bramki. Wychowanek trenera Tomasza Pośniaka pokazał się na tyle z dobrej strony, że sztab trenerski Rakowa zarekomendował dyrekcji Akademii Mistrza Polski chęć pozyskania zawodnika Jedności.

Celem szkolenia w naszym klubie jest wyposażenie młodego zawodnika w odpowiednie narzędzia pozwalające z powodzeniem rywalizować na wyższym poziomie sportowym. W mojej ocenie Szymon posiada na tyle wysokie umiejętności piłkarskie i społeczne, że mogłem go zarekomendować do jednej z wiodących akademii w Polsce. Warto również zaznaczyć, że sukces mojego podopiecznego jest sukcesem całej grupy rocznika 2010, którzy razem tworzą odpowiednie środowisko do rozwoju. Widząc jak pracują inni trenerzy w naszym klubie, jestem przekonany, że w niedalekiej przyszłości będziemy mieli pociechę z kolejnych wychowanków zasilających duże piłkarskie projekty.Na koniec chciałbym również podkreślić modelową współpracę z rodzicami Szymka. Zanim trafił do naszego klubu, wziął udział w treningach w różnych okolicznych zespołach. Doświadczając tego, świadomie wybrali nasz projekt- podsumował trener Tomasz Pośniak.

Dla naszego klubu to powód do dumy i motywacja dla wszystkich zawodników Jedności. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój Szymona!

About the author

admin

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.