Wigilia Jedność Żabieniec

Wigilia na Leśnej

Corocznym przedświątecznym akcentem , stało się spotkanie wigilijne w naszym klubie dla zawodników, rodziców oraz sympatyków klubu. W ubiegłą sobotę parking Jedności kolejny raz wypełnił się po brzegi samochodami zaproszonych gości.

Życzę wszystkim Państwu przede wszystkim  zdrowia, pociechy ze swoich dzieci oraz dużo wyzwań w nadchodzącym roku. Chciałbym żebyśmy wszyscy z wysoko podniesioną głową mogli budować naszą Jedność, bo w Jedności Siła- zaczął Prezes klubu Paweł Sawa.


Następnie życzenia złożył nasz gość, Pani Hanna Kułakowska-Michalak- Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, oraz przekazała na ręce prezesa symboliczne drzewko świąteczne.
Po przemowach wszyscy uczestnicy zaczęli sobie składać życzenia oraz próbować przygotowanych potraw, ciast oraz owoców.

Jednosc Zabieniec 2007
Spotkanie świąteczne nie mogło się odbyć bez prezentów wręczanych z rąk samego Świętego Mikołaja! Wszyscy zawodnicy zostali obdarowani plecakami z herbem klubu, które będą służyć w szkole bądź treningach.

To dla nas bardzo ważne spotkanie, tworzące i budujące rodzinną atmosferę, którą chcemy pielęgnować w naszym klubie, wśród zawodników i rodziców. Dostałem wiele pozytywnych sygnałów, że spotkanie bardzo się podobało. Mam nadzieję, że rodzina Jedności będzie się powiększać, a naszym „zmartwieniem” będzie jak ich wszystkich pomieścić w naszym skromnym budynku klubowym- powiedział po zakończeniu Prezes.

About the author

admin

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.