Kandydaci do rady gminy Piaseczno

Już w najbliższą niedzielę wybierzemy swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Chcielibyśmy zachęcić Państwa do wsparcia kandydatów do rady gminy Piaseczno, którzy przyczyniają się do rozwoju naszego lokalnego środowiska sportowego.

Poniżej słowa Prezesa LKS Jedność Żabieniec:

Drodzy rodzice „piłkarskich żabieniakow”, sympatycy i przyjaciele Jedności. W najbliższy weekend wybierzemy swoich przedstawicieli do rad gmin i zdecydujemy kto będzie nas reprezentował w kolejnej kadencji.

Daleki jestem od uprawiania polityki, ale chciałbym wspomnieć o 2 osobach:
Adam Marciniak, Sołtys Żabieńca i radny gminny – „złoty człowiek”, dbający o infrastrukturę w swoim okręgu i dobra „dusza” Jedności, który w znaczącym stopniu przyczynił się do zmian jakie zaszły w wyglądzie naszego obiektu na przestrzeni ostatnich lat.
Kandydujący z okręgu nr 3 (Józefosław, Julianów, Chyliczki, Chylice, Siedliska, Jastrzębie, Żabieniec, Chojnów, Orzeszyn-Pilawa).

Łukasz Kamiński – popularny „ Kamyk”, wielokrotnie pokazał jak warto dbać o infrastrukturę sportową w gminie Piaseczno.
Kandydujący z okręgu nr 4 (Zalesie Górne, Jesówka, Wólka Kozodawska, Łbiska, Grochowa-Pęchery, Jazgarzew, Bogatki, Gołków, Kamionka, Bobrowiec, Bąkówka, Głosków Letnisko, Głosków Wieś, Runów, Henryków -Urocze, Złotokłos, Szczaki, Wólka Pracka, Baszkówka, Mieszkowo, Wola, Gołkowska, Robercin, Antoninów-Kuleszówka).

Jeżeli tylko możecie przekażcie dobre słowo znajomym zamieszkującym tereny z których startują Panowie Adam i Łukasz, jak również sami oddajcie głos.

W Jedności Siła!

Pozdrawiam bardzo serdecznie
Paweł Sawa

Adam Marciniak Sołtys Wsi Żabieniec Radny Gminy PiasecznoŁukasz Kamiński Radny Gminy Piaseczno

 

 

 

 

 

About the author

admin

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.