Jedność Żabieniec rocznik 2011

Debiutanckiej tremy nie było

Duma nas rozpiera. Dlaczego? Kolejni zawodnicy Jedność KIDS Piłkarskie Przedszkola robią krok naprzód w swojej przygodzie z piłką nożną, tworząc nowy rocznik w naszym klubie. Zawodnicy urodzeni w 2011 roku, pod wodzą trenera Piotra, rozpoczęli właśnie swój pierwszy sezon rozgrywek piłkarskich Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Poniżej relacja z meczu trenera Piotra:

W minioną sobotę nasza drużyna zainaugurowała rozgrywki ligowe. Rywalem w tym premierowym meczu była Akademia Piłkarska Green, która swoje mecze rozgrywa pobliskiej Wólce Kozodawskiej.
Mecz już od początku potoczył się po naszej myśli i szybko wyszliśmy na kilkubramkowe prowadzenie. Rywal jednak nie odpuszczał i mocno „deptał nam po piętach”. Ostatnia kwarta należała jednak do nas i w niej już tylko my strzelaliśmy bramki.

Wielkie brawa dla Michała i Piotrka na co dzień trenujących u trenera Tomka, którzy wspomogli nasz zespół w trudnej sytuacji kadrowej (część zawodników dopiero wróciła z wakacji i nie jest jeszcze zgłoszona do ligi plus złamana ręka Jasia). Jednak trzeba przyznać, że cała drużyna spisała się na medal. W meczu grali: Antek, Bartek, Marysia, Tadzio, Mateusz, Michał G., Michał O., Piotr, Szymon.

About the author

admin

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.