Jednosc Zabieniec 2005

Z Mazurem na szóstkę

Jedność Żabieniec odnosi przekonujące zwycięstwo w meczu II ligi trampkarzy, pokonując drużynę LKS Mazur Karczew.

Po remisie w pierwszym meczu, który rozegraliśmy w Karczewie, spotkanie tym razem na stadionie w Żabieńcu zapowiadało się naprawdę ciekawie.
Jak się okazało goście nie mieli dzisiaj swojego dnia i nasi zawodnicy bezlitośnie to wykorzystali.
W kadrze meczowej zabrakło Daniela Perzyny (choroba) i Jagody Ostrowskiej (wyjazd), którzy są zawodnikami pierwszego składu. Z różnych przyczyn zabrakło również Emira Mujević, Phillipa Wolszczaka czy Tomka Pisarka. Mimo niepełnego składu Jedność pokazała prawdziwą siłę, prezentując kawał dobrego widowiska!

Zdecydowanie wyróżniającym się zawodnikiem był Olek Szurgot, który oprócz 3 strzelonych goli, doskonale wywiązał się ze swoich zadań indywidualnych.
Kapitalna postawa naszego bramkarza Stanisława Szeligi! Obroniony rzut karny i kilka bardzo pewnych interwencji.
Bardzo dobrze zagrała również czwórka: Jakub Kłosiewicz, Adam Miłkowski, Antek Pangowski i Oskar Majak.
Nasi obrońcy wspierani przez pomocników i bramkarza tego dnia nie pozwalali rozwinąć skrzydeł zawodnikom z Karczewa grając bardzo solidnie w defensywie.
Kolejny dobry mecz Jana Zająca, potwierdzony golem i dwoma asystami!

Warto również zanotować fakt, że debiut w I zespole zaliczył Stanisław Morawski.

 Jedność Żabieniec Mazur Karczew 6:1 (2:0)
23′ Zając as. Kuligowski
30′ Szurgot as. Zając
40′ J.Pełeszok as. Zając
52′ J.Pełeszok as. Łukawski
60′ Szurgot as. Morawski
63′ przeciwnik
67′ Szurgot as. Miłkowski
*w 4 minucie meczu rzut karny obronił Szeliga.

📋 skład:
Szeliga (br)- Kłosiewicz, Pangowski, Miłkowski, Majak- Choroś, Łukawski, Zając- Kuligowski, J.Pełeszok, Szurgot
🔃 zagrali również:
Wąsik, F.Pełeszok, Mędrek oraz Morawski

About the author

admin

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.