Nowy trener przygotowania motorycznego

Nowym trenerem przygotowania motorycznego drużyn młodzieżowych Jedności został Jarosław Kulczyk. Będzie odpowiadał za planowanie oraz wdrożenie procesu poprawy sprawności fizycznej naszych zawodników.

Trener jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Warszawie klasy piłkarskiej pod przewodnictwem Mazowieckiego Związki Piłki Nożnej. W przeszłości pracował dla Polskiego Związku Piłki Nożnej przy projektach Akademii Młodych Orłów zarówno chłopców jak i dziewczynek oraz był członkiem sztabu trenerskiego Reprezentacji Polski kobiet WU-15. 

W zakresie przygotowania motorycznego pracował na najwyższym poziomie piłki zawodowej w Polsce. Przygotowywał zawodników Wisły Płock (Ekstraklasa), a także Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Fortuna 1 Liga, awans do Ekstraklasy). Poza tym, ma również bogate doświadczenie w pracy z drużynami piłkarskimi w kategoriach młodzieżowych oraz z seniorami z niższych klas rozgrywkowych.

Współpracuje z Seliga Sport Clinic, Centrum przygotowania Indywidualnego, CPI Trening, 4Sport Lab. Był prelegentem Bruk-Bet Termalica Conference II “Praktyczne wskazówki przygotowania młodego zawodnika do rywalizacji w piłce seniorskiej” oraz szkolenia „Świadomy Piłkarz”  skierowanego do młodych sportowców.

Trener Kulczyk zastąpił na tym stanowisku trenera Wielogórskiego, który z uwagi na nadmiar obowiązków musiał zrezygnować z części zadań w naszym klubie.

 

About the author

admin

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.