Mikołaj nie zapomniał o naszych zawodnikach

Jak co roku, wszyscy zawodnicy drużyn dziecięco – młodzieżowych Jedności zostali obdarowani upominkiem z okazji Dnia Świętego Mikołaja.

– Celem naszego klubu jest nie tylko wymiar sportowy przekazywany w formie szkolenia piłkarskiego. Bardzo ważną częścią naszego funkcjonowania jest wymiar społeczny. Chcemy, aby nasi zawodnicy wraz z rodzinami czuli się częścią Jedności, utożsamiali się z naszym klubem, z tym co robimy- mówi Paweł Sawa, Prezes LKS Jedność Żabieniec.

-W miarę naszych możliwości staramy się celebrować ważne wydarzenia, takie jak Dzień Dziecka, Mikołajki, otwarcie czy zakończenie sezonu. Częścią takich wydarzeń są również upominki klubowe jakie przekazujemy naszym wychowankom. Jest to oczywiście związane bezpośrednio z budżetem jaki możemy wygospodarować na tego typu działania. Mimo trudnego roku, dzień dziecka został upamiętniony koszulkami, a pod koniec września każdy z zawodników otrzymał nowy plecak klubowy. Tym razem wraz z pomocą Mikołaja obdarowaliśmy naszych podopiecznych ortalionami oraz gadżetami klubowymi- dodaje.

 

 

About the author

admin

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.