Jednosc Zabieniec 2006

Do trzech razy sztuka

Początek rundy w wykonaniu zawodników rocznika 2006 nie należał do udanych. Dwa pierwsze mecze to przegrane z STF Champion 0:1, oraz MKS Piaseczno 0:2. Warto dodać, że obie drużyny to spadkowicze z I ligi okręgowej.

W ubiegłą sobotę nasi zawodnicy wybrali się do Warszawy szukać punktów w meczu z Sempem II Ursynów. Tym razem zdeterminowani zawodnicy Jedności dopięli swego i wrócili z kompletem punktów.

Semp II Ursynów- LKS Jedność Żabieniec 1:4

Okiem trenera:

Od początku spotkania staraliśmy się narzucić swój styl gry i przeprowadziliśmy kilka składnych akcji, dwie z nich skończyły się bramkami. W końcówce pierwszej połowy nie udaje nam się utrzymać koncentracji i tracimy bramkę.
W drugiej części znowu udaje nam się umieścić piłkę w siatce chwilę po wznowieniu gry przez sędziego. Staramy się kontrolować przebieg spotkania. W ostatnim kwadransie meczu mamy kilka bardzo dogodnych sytuacji, jednak za każdym razem bramkarz gospodarzy broni nasze strzały. W końcówce meczu strzelamy jeszcze jednego gola i wygrywamy 4:1.
Mecz był dość wyrównany, drużyna z Warszawy grała nieustępliwie i z pomysłem.
My jednak tego dnia byliśmy zmotywowani, skoncentrowani i dzięki zaangażowaniu oraz dobrej współpracy całego zespołu, mogliśmy cieszyć się z pierwszej wygranej.


About the author

admin

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.